Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 - BANKA HAVALESİ VEYA EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

2 - SİTEMİZ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI ÇEKİMİ

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

3 - FİRMAMIZDA KREDİ KARTI ÇEKİMİ

4 - POSTA ÇEKİ HAVALESİ

PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

5 - KAPIDA NAKİT ÖDEME

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


TESLİMAT BİLGİLERİ

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra AYNI GÜN sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

mevlidsekeri.com’dan vermiş olduğunuz siparişlerinizin tümü kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Sipariş durumunuz hakkında bilgi almak için hesap bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz. Ürününüzün kargoya verilip verilmediği hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp hattımız (+90 532 497 66 46 ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kargoya verilen ürünlerde sistem otomatik olarak kargo takip numarası gönderir. Bazı durumlarda ürün kargoya verildikten sonra sisteme hemen takip numarası düşmemektedir. Kargonun sisteme işlenmesi için 1 iş gününe ihtiyaç vardır. Bu süre içerisinde takip numarası kargo çalışanları tarafından sistemlerine işlenir ardından tekrar takip numaranızın gönderildiği bir mail alırsınız.

mevlidsekeri.com'ın satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, müşterilerimize ulaştırılmak için herhangi bir paketleme tekrar açılma söz konusu olmadan üretici firmadan nasıl alındıysa aynı şekilde sizlere iletilmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderiminin yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle sitemizde satışa sunulan ürünlerde taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip bir sıkıntıda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz hasarlı ürünün fotoğrafını bizlere iletmeniz yeterlidir.

KARGO PAKETİNİ TESLİM ALIRKEN YAPMANIZ GEREKENLER

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka faturanızda olan tüm ürünlerin gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Eksik aldığınız ürünü hemen kargo çalışanına belirtip tutanak tutmalı, almadığınız ürünü tutanakta belirtmelisiniz. Ardından diğer ürünleri teslim alıp tutanağınızı da müşteri hizmetleri departmanımıza bildirmelisiniz. Aldığınız paketlerde herhangi bir hasar varsa (kutuda yırtılma, ıslak fazla zedelenme vb.) hemen hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.