Kategoriler
Alışveriş Sepetim

mevlidsekeri.com

Mevlidsekeri.com, Türkiye'nin online mevlid malzemeleri mağazası olarak kuruldu. mevlidsekeri.com kurulduğu günden bugüne 100.000'den fazla ürünü hedef kitlesiyle buluşturdu.

Misyonumuz...

mevlidsekeri.com, internet üzerinden yapılan mevlid ürünleri ve çeşitli mevlüt hediyelikleri, toptan yasin kitapları ve Kur'an-ı Kerimler, İslami hediyelik satışına yön vermeyi ve sektöre ivme kazandırmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz...

mevlidsekeri.com, şartlar ne kadar değişirse değişsin yasin kitapları veya mevlüt için hediyelikler le ilgisiz başka ürünler satmadan sadece "yasin kitapları", mevlüt hediyelikleri satmayı kendine vizyon edinmiştir.

mevlidsekeri.com, İstanbul Üsküdar’da bulunan fiziki mağazası KAMER KİTABEVİ’nde yüzlerce çeşit yasin kitabı ve mevlüt hediyelikleri stoğunda bulunmaktadır. Böylelikle sitemiz Kamer Kitabevi'nin güçlü stok yapısına kolayca erişebilmekte ve çok daha hızlı hizmet verebilmektedir.

Mevlüt, Cemiyet ve Toplantılar İçin özel Hediyelik Ürünler ve Kişiye Özel Yasin Kitapları Hazırlayan Türkiye'nin Online satış Mağazasıdır

www.mevlidsekeri.com