Kategoriler
Alışveriş Sepetim

İptal İade Değişim

Değerli Müşterimiz

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün gereksinimlerinizi karşılamıyorsa değişim veya iade işlemi yapabilirsiniz.

Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü sorunsuz bir şekilde  değişim veya iadesinin yapılabilmesi için;

1- Faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi,

2- Hasar görmemiş ve kullanılmamış olması,

3- İadesi olmayan ürünlerden olmaması,

4- Ürün açıklamasında ürünün iade ve değişiminin olmadığına dair bir ibare bulunmaması,

5- Aras Kargo ile gönderilmesi veya elden teslim edilmesi,

6- (Mesafeli Satış Sözleşmesi) ( F ) ve ( G ) maddelerindeki hükümlere uygun olması gerekmektedir.

Ürünün değişim veya iade nedeni ürün kusurundan kaynaklanmıyorsa ve Satış şartları eksiksiz yerine getirilmişse değişim ve iade masrafları ( ALICI ) tarafından karşılanır.

Ürün kusurlu ya da Satış şartlarında bir eksiklikten kaynaklanan iadelerde değişim ve iade masrafları ( SATICI )  tarafından karşılanır.

Sevkiyatın tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa mutlaka kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Ürünü teslim aldığınız anda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra üründe ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan alıcının sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

GARANTİ KOŞULLARI:

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sitemiz Üzerinden KİŞİYE ÖZEL Sipariş edilen ürünlerin Cayma Hakkı Kapsamında değildir Üretim ve baskı hatası dışında Keyfi İadesi Mümkün değildir

Detaylı bilgi ve destek için  0532 497 66 46 no.lu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.